Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Kubera mluvil o hajlování a toto schytal od Škromachových přátel

Kubera mluvil o hajlování a toto schytal od Škromachových přátel

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach si v neděli odpoledne pověsil na svůj facebookový profil text, který vyšel na ParlamentníListy.cz a popisoval řádění senátora ODS Jaroslava Kubery v diskusním pořadu Partie na TV Prima Family.

Kubera debatoval v televizním studiu s předsedou senátu za ČSSD Milanem Štěchem o sobotní demonstraci na Václavském náměstí. Předseda senátorského klubu ODS zesměšnil nízký počet demonstrujících odborářů poznámkou, že na státní svátek byly uzavřeny obchody, takže se nedalo spojit výlet do Prahy s nákupy, a pak se opřel do osob, vystupujících při demonstraci na pódiu.

Emotivní ekonomku Ilonu Švihlíkovou popsal jako „paní, co má zvláštní jméno“, a ještě ostřeji se pustil do ostatních ženských řečnic. „Ty dámy mi něco připomínaly. Když se podíváme na záznamy z nacistického Německa, tak takové dámy tam vykřikovaly Heil Hitler,“ řekl senátor.

Jeho senátní kolega Škromach na svém Facebooku přidal k odkazu řečnický dotaz, co si o Kuberovi myslet. Pod odkazem se rozproudila živá debata. Někteří poznamenali, že „velká část těch protestujících jsou magoři na první pohled,“ ovšem převažoval kritičtější názor na Kuberovo přirovnání.

Zejména ženské čtenářky se do Kubery pouštěly velmi ostře. Jedna mu vzkázala, že se nemá divit, když národ musí snášet modrou hrůzovládu, jiná prostě konstatovala, že „pan Kubera je takový exot.“ Další ze čtenářek usoudila, že senátor Kubera zapomněl, kdo jej na teplou senátní židli dostal.

Debatu o Kuberovu výroku však rázně rozetla další z diskutujících: „Prohulenej Kubera má opravdu přirovnání to by jeden blil.“

Zdroj: ParlamentniListy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze