Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Krásné a pohodové Vánoce

Krásné a pohodové Vánoce

Michal Hašek via Facebook.

Přeji Vám všem krásné a pohodové Vánoce, užijte si je se svými blízkými, s lidmi, na kterých Vám záleží, zároveň nezapomeňme ani na Ty, kteří z různých důvodů takové štěstí nemají či letos mít nebudou. Odpočiňme si aspoň na pár dnů od každodenního shonu, nervů a problémů.

Děkuji také za spolupráci lidem, se kterými jsem se letos jako hejtman Jihomoravského kraje potkal a řešil tu menší, tu větší problémy a starosti, někdy jsem s nimi při nejlepší vůli nedokázal se svými možnostmi a kompetencemi pomoci, ale snažil jsem se alespoň vyslechnout a hledat cestu labyrintem a někdy bludištěm veřejné správy.

Děkuju mým spolupracovníkům, bez kterých by kraj ani já nemohl jit dopředu, za jejich podporu, pomoc a někdy i trpělivost.

Děkuji všem kolegyním a kolegům v Zastupitelstvu Jihomoravského kraje za to, že stejně jako uplynulých 5 let, jsme i letos "nekecali a makali" a nestyděli se přitom za to, že jsme politici.

Děkuji Matěji Hollanovi a Svatopluku Bartíkovi (s pomocí fanoušků v brněnské redakci MfD) za to, že jsem osobně zažil fakt hektický rok v politice a pěknou mediální masáž, a mohl jsem se rozhodnout pro Brno, nikoliv Prahu. Asi pro mnohé překvapení, ale je mi ctí být jihomoravským hejtmanem a být hrdý na nejkrásnější a nejlepší kraj v České republice, a taky dík za mé fcb dvojce Haszka Myhaliho, který pořád pozoruje věci a lidi.

Prostě ještě jednou krásné Vánoce, zdraví, štěstí a dobrý rok 2015, bez srážek s blbci

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze