Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Kdo nepřijde k volbám, ať si potom nestěžuje

Kdo nepřijde k volbám, ať si potom nestěžuje

Někdejší místopředseda vlády a senátor Zdeněk Škromach  v anketě pro ParlamentníListy.cz komentoval předvolební situaci.

Místopředseda Senátu PČR Zdeněk Škromach klade především důraz na voličskou účast a vyzývá veřejnost, aby určitě nezůstávala doma.

„Myslím si, že naši kandidáti do krajských i senátních voleb už dost intenzívně pracují ve svých regionech i volebních obvodech. To se týká i mne, určitě jste slyšeli o mých hovorech od bazénku. Samozřejmě, jak bude kampaň každé z politických stran nákladná, rozhodují její finanční možnosti. Například billboardy jsou dost drahou záležitostí, ale myslím si, že v závěru kampaně udělají naši lidé možné maximum, abychom uspěli, a na to budou směřovat později i dostupné prostředky. Zvláště naši členové vlády musí být opatrnější k různým prohlášením, protože ta pak mají i zahraniční dopad. Každý musí hledat ten nejvhodnější způsob, jak straně prospět. Hodně důležitým faktorem bude tak volební účast, k tomu bychom měli vyzývat veřejnost. Lidé si musí uvědomit, že je potřeba přijít k urnám, protože pak jim pozdější kritika poměrů už nepomůže,“ prohlásil Zdeněk Škromach. 

Autor: Jan Štěpán, ParlamentníListy.cz 

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze