Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Kauzy CASA, ProMoPro, Diag Human a další usnuly?

Kauzy CASA, ProMoPro, Diag Human a další usnuly?

Poslanec za ČSSD Vítězslav Jandák pro ParlamentníListy.cz  s nadhledem konstatoval, že „podvlíkačky tuto zemi nezachrání“.

Sociálnědemokratický poslanec Vítězslav Jandák bere tuto „kauzu“ více s humorem. Podle něho by měla média a veřejnost svoji pozornost upírat na závažnější kauzy, které způsobily obrovské škody.

„V mém věku už tuhle symboliku nechápu,“ naráží Jandák na motivy bobra a ptáka na spodním prádle. „My teď všichni prožíváme období, kdy tady přes dvacet dva let dělají blbiny a najednou si toho za poslední dobu lidi začínají všímat,“ diví se poslanec.

Podvlíkačky nás nezachrání. Zato kauzy CASA, Promopro a další…

Vítězslava Jandáka prý překvapuje, že veřejnost a média něco takového vůbec překvapuje, když se takové věci dějí už strašně dlouho. „Tohle je možná jedna z blbostí. Ale já nevím, k čemu Ministerstvo životního prostředí potřebuje propagovat svoji činnost nebo bobry. Nerozumím tomu, opravdu nevím, co bych na to řekl,“ reagoval se smíchem poslanec.

„Mě už nemůže překvapit vůbec nic. Spíš mě ale překvapuje, že například paní Parkanová a kauza CASA usnula, to je podstatná věc. Podvlíkačky tuhle zemi nezachrání, ale letadla možná jo. Všichni se pozastavují nad malicherností a veliké kauzy jako Promopro, CASA a další jsou v jakoby v pořádku. Lidé většinou při demonstracích na cedulích měli nápisy Promopro, Diag Human a podobně, ale nikdy tam nebyly podvlíkačky. Možná někdo odvádí pozornost a tak vyrábí podvlíkačky, čert ví. Řešit by se podle mě ale měly nejdřív ty velké kauzy,“ doplnil pro redakci ParlamentníchListů.cz Vítězslav Jandák.

Celý článek čtěte na portálu ParlamentníListy.cz.

 

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze