Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Je všechno jenom náhoda?

Je všechno jenom náhoda?

Zdeněk Škromach na Facebooku:

Až do teď jsem vnímal vedení volební kampaně jako férové, ale to co předvedla redakce Rovnosti - Hodonínských listů, je velmi zvláštní. V článku o podporách kandidátů uvedli naprosto lživou a vymyšlenou informaci o podpoře kandidáta za Moravany pana JUDr. Vítězslava Krabičky pro kandidátku KDU-ČSL.

Téměř dojemné je stanovisko šéfredaktora, které poslal. Cituji:

"Dobrý den pane doktore. Chci se omluvit za dnešní tiskovou chybu ohledně podpory kandidáta v druhém kole senátních voleb. Informace jsme do krajské redakce předávali v pořádku. Jenže zřejmě grafik posunul zadané řádky. Bohužel tyto strany se sestavují krajsky a my do nich nenahlížíme ani nezasahujeme a v Brně nejspíš selhal kontrolní mechanismus. Na internetu je to již opraveno. Kolegové z krajské redakce mne ujistili, že také v tisku vyjde oprava. V úterním Slovácku, domnívám se, je vše v pořádku. S pozdravem Ing. Jiří Kosík"

Co myslíte? Oprava v úterním Slovácku je opravdu výsměchem. Očekával bych opravu alespoň v internetovské verzi. Volby pane šéfredaktore jsou již tento pátek a sobotu. Je všechno jenom náhoda? 

Je všechno jenom náhoda?

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze