Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Je potřeba posílit policejní složky a zintenzivnit práci zpravodajských služeb v boji proti terorismu

Je potřeba posílit policejní složky a zintenzivnit práci zpravodajských služeb v boji proti terorismu

Místopředseda Senátu PČR Zdeněk Škromach se  pro ParlamentníListy.cz vyjádřil v anketě k stanovisku prezidenta ČR Miloše Zemana, že i v ČR může dojít k teroristickému útoku.

České hranice by dle prezidenta Zemana měla chránit česká armáda a policie a v případě velké migrační vlny by se nebránil ani plotu. Občané by se dle něj měli ozbrojovat proti teroristům a je nutné deportovat neúspěšné žadatele o azyl a fanatické imámy šířící v mešitách nenávist. 

„Výhodou naší země je, že jsme uprostřed Evropy a nemáme žádnou vnější hranici ani EU ani Schengenu, jako Maďaři. Lepší zabezpečení hranic je určitě potřeba. Jako lepší řešení vidím využití různých moderních technologií bez ostnatého drátu. Pokud jde o možnost držení zbraní občany, jsou naše zákony dostatečné. Jednoznačně musíme odmítnout snahu úředníků z Evropské komise o odzbrojení poctivých občanů.  Proti nelegální migraci je potřeba posílit policejní složky a zintenzivnit práci zpravodajských služeb v boji proti terorismu,“ myslí si místopředseda Senátu Zdeněk Škromach.

Anketa zde.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze