Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Je jen na rozhodnutí Rady Středočeského kraje, kdo jej do podzimních voleb povede

Je jen na rozhodnutí Rady Středočeského kraje, kdo jej do podzimních voleb povede

Zdeněk Škromach odpovídá na dotaz z portálu ParlamentníListy.cz

Dotaz od: petr lexa

Hejtmankou Středočeského kraje se stala paní Moravčíková. Proč zrovna ona? Vždyť právě ona měla v kraji na starosti majetek. Nevěřím tomu, že o ničem nevěděla, pokud by to bylo totiž skuteč-ně tak, k čemu by ve funkci byla? Jde podle mě o velmi nedůvěryhodnou osobu. To nemáte ve straně někoho lepšího? Co třeba náměstek hejtmana pan Chládek. A je pravda, že by měla nahradit i hejtmana na kandidátce ČSSD na hejtmanku ve Středočeském kraji v případě krajských voleb? To by byl totiž podle mě vrchol

Odpověď:

Vedení sociální demokracie vyzvalo KVV ČSSD Středočeského kraje, aby rezignovalo a po zvolení nového vedení byla sestavena nová kandidátka pro volby do zastupitelstva kraje. Vzhledem k tomu, že vedení středočeské ČSSD prozatím neučinilo v tomto rozhodující kroky, bude to předmětem dalšího jednání ve vedení strany.

Zuzana Moravčíková, pokud je mi známo, nefiguruje v kauze bývalého hejtmana Ratha a je jen na rozhodnutí Rady Středočeského kraje, kdo jej do podzimních voleb povede. V tomto nevidím problém.

Hezký den

Zdeněk Škromach

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze