Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Investice do břeclavské nemocnice a pohodový Kyjov

Michal Hašek: Dnešní návštěvu nemocnice Břeclav jsem s kolegy z vedení Jmk věnoval letošním realizovaných investicím s podporou kraje a také dalším plánům a záměrům této významné krajské nemocnice. 

Díky výběrovým řízením se podařilo ušetřit cca 1.6mil. (ze 14). Tyto prostředky ponecháme nemocnici na krytí dalších potřeb. Byl zahájen velký projekt Rekonstrukce energetického systému metodou EPC (platba z budoucích úspor), který představuje vstupní investice do cca 80mil.Kč, připraveny jsou projekty se zapojením evropských fondů (IROP) opět za cca 80mil.Kč. Letos byla realizována zakázka na upgrade CT a pořízení mobilních vyšetřovacích přístrojů. Rada kraje se bude zabývat také řešením situace stravovacího provozu a možnými modely jeho financování.

Kyjovský mítink ČSSD před krajskými a senátními volbami byl plný sluníčka, pohody a dobré nálady. Vážím si dlouhodobé podpory kyjovského starosty Františka Lukla, se kterým spolupracujeme jako předsedové Asociace krajů ČR a Svazu měst a obcí ČR. V diskusi s Kyjováky se nejvíce objevila témata zdravotnictví, dopravy či ochrany zdrojů pitné vody na hranicích kraje v Moravském Písku a Uherském Ostrohu.

Diskuse se seniory v Kyjově byla pestrá a zajímavá. Poděkoval jsem také za práci zaměstnankyním krajského centra pro seniory.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze