Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Hejtman Zimola poděkoval mladým fotbalistům za skvělou reprezentaci kraje

Hejtman Zimola poděkoval mladým fotbalistům za skvělou reprezentaci kraje

Za skvělou reprezentaci Jihočeského kraje poděkoval v pondělí 2. února hejtman Jiří Zimola zástupcům jihočeského výběru mladých fotbalistů a jejich trenérům, kteří začátkem ledna vybojovali bronzové medaile na halovém turnaji družstev do 15 let v ruském Jekatěrinburgu.

„Obstáli jste v silné konkurenci dalších sedmi ruských celků, které se navíc na halovou kopanou specializují. Gratuluji vám a děkuji za šíření dobrého jména Jihočeského kraje v zahraničí,“ uvedl hejtman.

Jihočeský tým, který odletěl do sídelního města Sverdlovské oblasti a celého Uralského federálního okruhu 2. ledna, zastupovali při setkání s hejtmanem vedoucí a lékař týmu Josef Žižka, hlavní trenér Ivan Novák, nejlepší brankář turnaje Martin Janáček, nejužitečnější hráč turnaje Matěj Ryneš a jeden z nejlepších útočníků turnaje Martin Šplíchal.

Memoriálu Ivana Kanidy, učitele, který zahynul při útoku teroristů na školu v Beslanu 1. září 2004, se výběr z jihočeských mládežnických týmů zúčastnil již pojedenácté. Za tuto dobu zde patřil j třikrát mezi tři nejlepší celky turnaje. „Letos nás trápili hlavně virózy a poslední den jsme už nasazovali antibiotika, ale jinak byla atmosféra uvnitř družstva vynikající,“ poznamenal týmový lékař Josef Žižka.

Memoriál Ivana Kanidy 2015 - konečné pořadí:

1. Sinara 2000

2. Sinara 2001

3. Jihočeský kraj

4. Jaroslavl

5. Novouralsk

6. Krasnojarsk

7. Beslan

8. Saratov

Autor: Portál Jihočeského kraje

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze