Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Hejtman Hašek převzal akcie společnosti Thermal Pasohlávky

Hejtman Hašek převzal akcie společnosti Thermal Pasohlávky

Hejtman Michal Hašek převzal ve čtvrtek 23. ledna 2014 od zástupců společnosti Thermal Pasohlávky hromadnou listinu nahrazující 3.799 kusů akcií v celkové jmenovité hodnotě 18,995 milionu korun.

Předseda představenstva Thermal Pasohlávky a.s. Jiří Škrla poděkoval hejtmanu Haškovi. „Pomohlo nám to posunout celý projekt dopředu. Jsme v podstatě před cílem první etapy a za měsíc bude předána stavba infrastruktury jako nutného předpokladu pro další rozvoj území." uvedl při slavnostním převzetí hromadné listiny Jiří Škrla.

O zvýšení základního kapitálu společnosti akcionářem Jihomoravským krajem, a to ve formě vložení peněžitého vkladu ve výši 18,995 milionu korun rozhodlo krajské zastupitelstvo na svém zasedání 22. září 2011. Částka byla splacena ve dvou splátkách, poté došlo k úpisu akcií.

Hejtman Michal Hašek ocenil práci týmu společnosti, který stojí za celým projektem majícím za cíl vybudování lázeňské a rekreační zóny na ploše přibližně 100 hektarů na severním břehu Mušovské vodní nádrže v katastrálním území Pasohlávky a Mušov.

Bližší informace o Thermal Pasohlávky a.s. jsou na http://www.thermalpasohlavky.cz/.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze