Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Hejtman Hašek: Poslední krok Automotodromu Brno...

Hejtman Hašek: Poslední krok Automotodromu Brno...

Pozastavení prodeje vstupenek podle mne odhaluje v plné nahotě, oč v celém příběhu veřejných peněz na Grand Prix ČR už několik měsíců jde. Dokud jde kdokoliv z veřejné sféry Automotodromu Brno na ruku, je to v pořádku.

Jakmile se však objeví snaha veřejného sektoru stanovit podmínky pro podporu v desítkách milionů korun, je zle a následuje strašení. Po dnešku už to ví i primátor Vokřál. Jednání Zastupitelstva města Brna se účastnili zástupci Automotodromu Brno. Informovali před hlasováním o návrhu postupu města primátora o tom, že pozastaví prodej vstupenek? Pokud ano, sdělil to primátor zastupitelům? Pokud ne, proč?

Na tyto otázky bude dobré znát odpověď co nejdříve. Díky krajem iniciované schůzce včera večer existuje dále šance na podporu Grand Prix ČR společným postupem státu, kraje i města. Primátor Vokřál zjevně neměl hlasy pro vlastní návrh smlouvy na 50 milionů v Zastupitelstvu města Brna.

I přes poslední krok Automotodromu Brno, a to přerušení prodeje vstupenek, je Jihomoravský kraj stále připraven se státem a městem zformulovat podmínky pro společnou finanční podporu Grand Prix ČR 2015 a pro dohodu o budoucnosti Grand Prix ČR od roku 2016.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze