Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

HEJTMAN BILANCOVAL SPOLUPRÁCI S PARTNERY KRAJE

HEJTMAN BILANCOVAL SPOLUPRÁCI S PARTNERY KRAJE

Bilance dosavadní spolupráce byla tématem dnešního  (16. 12. 2015) setkání hejtmana Michala Haška s jihomoravskými zemědělci a vinaři.

„K tématům patřilo mj. řešení následků sucha z úrovně kraje, podpora regionálních potravinářských veletrhů Salima a Techagro, spolupráce kraje a Vinařského fondu ČR, nové centrum excelence na Střední vinařské škole ve Valticích a také potřebné úpravy legislativy – zde jde o novelu vinařského zákona a zákon o prodeji státní půdy,“ uvedl hejtman Hašek. 

Další bilanční schůzkou byl pracovní oběd se šéfy okresních hospodářských komor v Jihomoravském kraji. "Poděkoval jsem za letošní spolupráci,seznámil s návrhem rozpočtu kraje na rok 2016 a velmi pečlivě vyslechl informace o pohledu podnikatelů na problémy ve všech jihomoravských okresech. Za všechny zmíním dopravní infrastrukturu či střední technické a učňovské školství. Popřál jsem podnikatelům úspěšný rok 2016,pokud se bude dařit jim, bude to znamenat také daně do krajského rozpočtu a práci pro občany kraje," řekl Michal Hašek.

Autor: Portál Jihomoravského kraje

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze