Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Foldyna: Házení zápalných lahví na policisty, je v každé zemi od USA přes Berlín až po Prahu terorismem

Foldyna: Házení zápalných lahví na policisty, je v každé zemi od USA přes Berlín až po Prahu terorismem

ParlamentníListy.cz oslovily české politiky, co si o problému Ukrajiny myslí.

Podle poslance ČSSD Jaroslava Foldyny Viktor Janukovyč jistě není ideálním politikem, ale je legitimním představitelem státu. „Takzvaná opozice má jistě řadu oprávněných požadavků, jen jsem přesvědčen, že způsob prosazování těchto požadavků státních institucí, házením zápalných lahví na policisty, je v každé zemi od USA přes Berlín až po Prahu terorismem," dodává.

„Situace na Ukrajině není tak jednoduchá, aby se dala vměstnat do pohledu ´bílá – černá nebo ´hodný – zlý´. Doufám, že se situace v této nám tak blízké zemi vyřeší demokraticky a bez dalších ztrát na životech," říká místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Roman Váňa.

Poslanec ČSSD Jiří Koskuba na dotaz odpověděl, že na Ukrajině nežije a nemá patent na rozum. „Na rozhodné soudy tak zbývají moudré hlavy různých mocností, vševědoucí bruselští předáci a tak dále. Nemyslím si, že lze objektivně hodnotit situaci z dálky. Přitom Ukrajina je z pohledu byznysu jistě zajímavá lokalita. Proto nějakou nezaujatost v hodnoceních ani nečekám. Možná je to ´jen´ velká krutá hra pod cizí režií. Obávám se, že se pravdu nikdy nedozvíme," myslí si Koskuba.

Celou anketu čtěte na portále ParlamentníListy.cz.

 

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze