Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Drábku, cestou do studia to vezmi přes Czechpoint

Drábku, cestou do studia to vezmi přes Czechpoint

K souboji „sociálních titánů“ se v neděli schyluje v pořadu Partie na TV Prima. Hostem bude ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) a jeho stínový oponent z ČSSD, těžká váha za Hodonínsko Zdeněk Škromach. Ten se rozhodl nic nepodcenit a poctivě se na názorový střet připravuje.

Zdeněk Škromach patří na Facebooku k nejoblíbenějším politikům a v létě si kvůli překročení limitu přátel musel dokonce založit nový profil. Jeho pravidelné příspěvky na zdi jsou tedy velmi čtené. Ten dnešní v sobě nese bojovného ducha.

„Po ránu mě probudily sluneční paprsky, tak ještě kafíčko a prolétnutí přípravy a za chvíli do TV Prima na ministra Drábka. Jen mám obavu, že tolik životních osudů a problémů mu ani nejde zprostředkovat. Každopádně by to měl vzít při své cestě na ministerstvo v oranžové vestě přes CzechPoint, aby se vžil do kůže těch, o které by se měl starat. A to nemluvím o rodinách s dětmi či seniorech a nebo lidí se zdravotním postižením. Hezkou neděli,“ píše Škromach.

Bývalý ministr práce a sociálních věcí Škromach totiž vytrvale kritizuje novou praxi, podle níž se nezaměstnaní musí pravidelně 2x týdně hlásit na Czechpointech. Podle něj je tento systém lidsky nedůstojný a hraničí se šikanou.

Autor: Pavel Kozdera
Zdroj: Parlamentnílisty.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze