Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Dinosauří mláďata přinesla do politiky ještě horší praktiky

Dinosauří mláďata přinesla do politiky ještě horší praktiky

Podle Zdeňka Škromacha není současná vládní krize vinou Kristýny Kočí. Může za ni celá strana Věci veřejné, protože přinesla do politiky praktiky do té doby nevídané.

"Dnes to přece není o Kočí a spol, ale o způsobech, které tyto dinosaří mláďata do politiky přinesly. Odposlechy, šmírování a naprosto veřejné uplácení poslanců," píše Škromach na Facebooku, své oblíbené a hojně užívané sociální síti.

Podle něj tkví největší nebezpečí politiky v bezpečnostních agenturách a v jejich metodách. "Bezpečnostní agentury dnes ovládají Strakovku i s Nečasem a Klausův Hrad," tvrdí Škromach. A zamýšlí se: "Vzpomene si někdo ještě jak bezpečnostní agentury začátkem devadesátých let vznikaly a kdo je zakládal?"

Záminkou pro momentální vládní krizi byly vazby exministra dopravy Víta Bárty právě na bezpečnostní agenturu ABL, kterou založil, ovšem po vstupu do politiky prodal bratrovi Matějovi. Kristýna Kočí na podivné "bezpečnostní" praktiky, které Bárta měl zavést i do strany Věci veřejné, upozornila. Deník MF Dnes následně zveřejnil strategický plán Bárty z roku 2008, v němž exministr plánoval ovládnout politiku kvůli ekonomickému vlivu. Pod tíhou událostí Bárta rezignoval.

Autor: par

Zdroj: Parlamentnílisty.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze