Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

ČSSD zahájila ve Zlínském kraji ostrou předvolební kampaň

ČSSD zahájila ve Zlínském kraji ostrou předvolební kampaň

Křtem oranžového autobusu „Škromák“ a lvíčka „Škromíka“, maskota sociální demokracie, zahájila ve středu 2. září ve Zlíně ČSSD ve Zlínském kraji svou předvolební kampaň. Kmotrem se stala 1. místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková a hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák

 

 

Lídr kandidátky ČSSD ve Zlínském kraji Zdeněk Škromach ubezpečil všechny přítomné včetně novinářů, že ČSSD bude ve své předvolební kampani pokračovat, navzdory rozhodnutí Ústavního soudu, který se bude 10. září zabývat regulérností zákona o rozpuštění sněmovny.

ČSSD zahájila ve Zlínském kraji ostrou předvolební kampaň

„Povedeme kampaň tvrdou, ale férovou a slušnou. Budeme tvrdí především v argumentech,“ uvedl Zdeněk Škromach. V rámci předvolební kampaně vyjedou kandidáti sociální demokracie do všech koutů Zlínského kraje speciálním oranžovým autobusem „Škromákem“. Spolu s ním budou obce objíždět oranžové patroly. „Nebude jediná obec, kudy bychom alespoň neprojeli,“ dodal Škromach.

V rámci křtu také lídr kandidátky pozval všechny přítomné i ostatní obyvatele kraje na sobotní výlet na Pustevny, kde se od 10 hodin koná výstup na Radhošť spojený se zastávkou u sochy boha Radegast. „Zde učiníme oběť tomuto pohanskému bohu pro vítězství v letošních volbách,“ vysvětlil Škromach s tím, že akci bude doprovázet bohatý kulturní program, zdarma bude občerstvení a příchozí obdrží také trička s logem Turné pro Zlínský kraj.

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze