Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

ČSSD je důvěryhodná strana s jasně definovaným programem

ČSSD je důvěryhodná strana s jasně definovaným programem

Zdeněk Škromach odpovídá na dotaz z portálu ParlamentníListy.cz

Dotaz od  A jéje:

Zajímalo by mne, která ze stran, jež dosud byly v parlamentu ČR by si zasloužila přívlastek důvěry hodná. Tedy z Vašeho pohledu, abychom si rozuměli. Z mého pohledu taková strana zatím neexistuje, ale jsou lidé v parlamentu, kteří by si důvěru zasloužili. Bohužel nacházejí se v různých stranách a to je problém. Nelze dát hlas těmto lidem a přitom nevolit jejich stranu. Mimo jiné, cením si Vaší komunikace s lidmi, ale je třeba diskutovat se všemi, ne jen s těmi co se mi líbí jejich názory. Tenhle styl je sice hezký, ale společnosti nic nepřináší.

Odpověď:

Dobrý den,

důvěryhodnou politickou stranou je v mých očích taková strana, která má tradici s jasně definovaným programem a personální strukturou. Strana, ve které probíhá demokratické vnitřní fungování a rozhodování.

Takovou stranou je na české politické scéně právě ČSSD, proto její barvy hájím v Senátu PČR a naše kandidáty podporuji i v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny PČR. Na rozdíl od jiných stran na jedno použití nás můžete „reklamovat" jak během volebního období, tak i během následujících voleb. Zůstáváme tady se svými úspěchy, ale i s tím, co se nám třeba nepovedlo.

Pakliže Vy máte různý názor na kandidáty na stranické listině, můžete při své volbě využít svých preferenčních hlasů.

Hezký den, Zdeněk Škromach

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze