Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

CÍLEM JEDNÁNÍ V PROVINCII HAINAN JE JAK PODPORA TURISMU, TAK SPOLUPRÁCE VYSOKÝCH ŠKOL

CÍLEM JEDNÁNÍ V PROVINCII HAINAN JE JAK PODPORA TURISMU, TAK SPOLUPRÁCE VYSOKÝCH ŠKOL

V rámci návštěvy čínské provincie Hainan jednala dnes (28. dubna 2016) jihomoravská delegace vedená hejtmanem Michalem Haškem v hlavním městě regionu Haikou s představiteli zdejší univerzity a vedením Turistické rozvojové komise provincie Hainan.

Hejtman Michal Hašek vyjádřil spokojenost s výsledky jednání se zdejším úřadem pro cestovní ruch a zástupci turistických organizací a institucí, které bylo zaměřeno na vzájemnou podporu cestovního ruchu. „Věřím, že turisté z České republiky objeví kouzlo tohoto nádherného ostrova stejně jako Číňané jižní Moravy, kterou jsem představil společně s ředitelkou českého zastoupení agentury Czechtourism v Čínské lidové republice,“ vyjádřil přesvědčení hejtman Michal Hašek.

Na jednání v oblasti turismu navázalo setkání s vedením Hainanské univerzity, na které studuje okolo 40 tisíc studentů. „Jsem rád, že zde na závěr jednání podepsali představitelé Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity a Vysokého učení technického Brno Memorandum o spolupráci,“ uvedl po jednání na Hainanské univerzitě jihomoravský hejtman.

Autor: Portál Jihomoravského kraje

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze