Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

BZENEČTÍ DOBROVOLNÍ HASIČI MAJÍ NOVÉ ZÁSAHOVÉ VOZIDLO

BZENEČTÍ DOBROVOLNÍ HASIČI MAJÍ NOVÉ ZÁSAHOVÉ VOZIDLO

Novou cisternovou automobilní stříkačku mají od neděle 20. března 2016 dobrovolní hasiči v Bzenci. Slavnostního předání se zúčastnil hejtman Michal Hašek.

Hejtman Hašek při předání zásahového vozidla CAS 32 T 815, které bylo pořízeno z prostředků státu, Jihomoravského kraje i města Bzenec, poděkoval dobrovolným hasičům v Bzenci nejen za jejich pomoc při mimořádných událostech, ale také za rozvoj společenského života ve městě. Při příležitosti předání vozidla hejtman udělil jednotce sboru dobrovolných hasičů „Poděkování Jihomoravského kraje za dlouhodobou a obětavou práci při zajišťování požární ochrany v rámci kraje“ . 

Předání zásahového vozidla CAS 32 T 815

Sbor dobrovolných hasičů v Bzenci byl založen v roce 1882, v současné době má celkem 33 členů, v zásahové jednotce je zařazeno 12 příslušníků.

Součástí rozpočtu Jihomoravského kraje na letošní rok je podpora dobrovolným hasičům ve výši 50 milionů korun pro zásahové jednotky obcí, podpora Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a Moravské hasičské jednoty ve výši 1,5 milionu korun, nechybí ani podpora profesionálních složek IZS (Policie ČR a HZS ČR Jihomoravského kraje) ve výši 15 milionů korun.

Autor: Portál Jihomoravského kraje

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze