Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Byl jsem tlustý od malička. Paroubek se snaží vyvolat konflikt, aby odůvodnil případný odchod ze sociální demokracie

Byl jsem tlustý od malička. Paroubek se snaží vyvolat konflikt, aby odůvodnil případný odchod ze sociální demokracie

V politice jsem ze svých funkcí neztučněl, tlustý jsem totiž od narození. Takový vzkaz adresoval v pondělí z Brna prostřednictvím agentury Mediafax místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach svému stranickému kolegovi Jiřímu Paroubkovi, kterému zároveň doporučil, aby nevyvolával uvnitř partaje třenice

Místopředseda senátu Škromach v pondělí v Brně zareagoval na nedělní výroky bývalého šéfa sociální demokracie Jiřího Paroubka, který v neděli prohlásil, že moravský politik je symbolem současné politiky ČSSD. "Utekl před funkcí poslance za příslibem tučnější funkce ve vedení senátu, kde má stotisícový plat a k dispozici auto s řidičem, takže může vesele místo každodenní mravenčí politické práce objíždět společenské akce, zabijačky, hody a sklípky na Moravě. To je Zdeněk Škromach - politik, co ztučněl z kořisti, typický symbol problému ČSSD," prohlásil Paroubek. Škromacha zároveň označil za "lenocha a myšlenkově sterilního člověka".

Škromach v pondělí nad výroky bývalého stranického šéfa mávl rukou. "Byl jsem tlustý od malička. Myslím, že Jirka (Paroubek - pozn. red.) se snaží vyvolat určitý konflikt, aby pak mohl odůvodnit svůj případný odchod ze sociální demokracie," řekl Škromach. Dodal, že Paroubek ovšem musí počítat s tím, že mu to nikdo z ČSSD neusnadní.

"Pokud by ale skutečně jeho odchod nastal - a já doufám, že se tak nestane, musím připomenout, že on sám hovořil o tom, že takový poslanec, který opustí svoji stranu a svůj klub, musí odevzdat i poslanecký mandát straně, za kterou byl zvolen," konstatoval Škromach.

Autor: Jiří Nováček

Zdroj: MEDIAFAX.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze