Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Billboard ani kobliha se hejtmanem po volbách nestane

Billboard ani kobliha se hejtmanem po volbách nestane

Zeptala se mne slečna redaktorka z Rovnosti, co říkám na to, že dnes krajský sněm ANO potvrdí krajským lídrem šéfa Městské policie Brno Bohumila Šimka, co říkám na kandidáty a jestli budou pro mne volby těžší než před 4 či 8 lety.

Zalichotil jsem slečně redaktorce, že má asi křišťálovou kouli, když sněm ANO bude tajně hlasovat až večer. Moje odpověď k ostatním lídrům a letošním volbám je následující:

Hezké odpoledne, každý lídr je vizitkou vlastní strany a její schopnosti nabídnout kandidáta na hejtmana jednoho z nejvýznačnějších krajů v ČR, tedy člověka kompetentního,  znalého fungování komunální, regionální i celostátní politiky, problémů kraje a jejich řešení. Žádný sebevětší a sebekrásnější billboard se totiž hejtmanem po volbach nestane:-) Ke každým volbám přistupuji s pokorou a znamenají nástup na startovní čáru s ostatními kandidáty, které budu brát jako soupeře, nikoliv nepřátele. Těším se na souboj vizí, nápadů, originálních řešení, nikoliv počtu bilboardů či tun rozdaných koblih :-))

Michal Hašek via Facebook

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze