Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Bělobrádek se snaží překreslovat dějiny

Bělobrádek se snaží překreslovat dějiny

Místopředsedu vlády a předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka si dnes vzal na paškál sociálnědemokratický senátor Zdeněk Škromach (ČSSD). Na svém facebookovém profilu se vyjádřil k Bělobrádkově poklonění se obětem odsunu Němců z Československa v Bavorsku.

„Dnes to vypadá na hodně rozehřátý den. A mnozí už asi trpí úpalem. Bělobrádek se snaží překreslovat dějiny,“ zkonstatoval Škromach.

„A nebo možná po úspěšných církevních restitucích připravuje restituce pro sudetské Němce?“ ptá se senátor v souvislosti s Bělobrádkovým setkáním s mluvčím Sudetoněmeckého zemského sněmu Berndem Posseltem a s uctěním obětí odsunu Němců z Československa, které se uskutečnilo o uplynulém víkendu v Bavorsku.

„Ale co taky čekat od lidovce?“ dokončuje Škromach a chlubí se tím, že se odpoledne setká s přáteli z Austrálie. Zítra jej již čeká jednání Senátu.

Celý text Škromachova příspěvku na facebookovém profilu:

Dnes to vypadá na hodně rozehřátý den. A mnozí už asi trpí úpalem. Bělobrádek se snaží překreslovat dějiny. A nebo možná po úspěšných církevních restitucích připravuje restituce pro Sudetské Němce? Ale co taky čekat od lidovce? No a teď něco veselejšího. Odpoledne milé setkání s přáteli z Austrálie a pak příprava na zítřejší jednání Senátu. Hezký den

Autor: vef, ParlamentníListy.cz

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze