Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Babi, dědo dej nám pětikilo

Babi, dědo dej nám pětikilo

Babi, dědo dej nám pětikilo. Včera navštívili v době výplaty důchodu své rodiče synové Drábek, Nečas a Kalousek s vnučkou Peakovou. A jak už jsou zvyklí v době výplaty důchodů, řekli si o své kapesné.

Přece letos nepojedou na nějakou domácí dovolenou, musí koupit nové drahé auto a u Drábků si manželka přeje nový bazén. Že rodičům pochybí na jídlo, léky či topení? Přece nás vždycky živili a zažili válku, přiběhla pro svoje pětikilo od každého rodiče nezbedná dcera Pecková. Při odchodu se vesele bavili jak si vyrazí večer do své oblíbené restaurace v pětihvězdičkovém hotelu TOPODS. A mezi dveřmi připomněli babičce s dědou, aby pečlivě brali ty bobule na paměť, co jim přinesli. Aby snad nezapomněli, že rodinka za měsíc přijde zase.

Ještě do včerejška všemi odsuzovaný parazitizmus potomků na svých rodičích a prarodičích se stal státem garantovaným terorismem a genocidou na naše babičky a dědečky. A tak Nečas, Drábek, Kalousek, Pecková i vnučka Peaková zavedli do praxe své dobré osobní životní a rodinné zkušenosti.

My, co nejsme paraziti svých rodičů, přecházíme do podzemního odboje a budeme starým rodičům nadále pomáhat.

Hezkou sobotu

Zdroj: Facebook Zdeňka Škromacha

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze