Facebook stránka Facebook osobní profil Youtube
  • Facebook
  • Facebook
  • Youtube

Ing. Zdeněk Škromach Exmístopředseda Senátu Parlamentu ČR
Exministr práce a sociálních věcí

Zdeněk Škromach - diskusní fórum

#26 24.08.2009 12:35:42

Harry Potter
Člen

Re: Rožnovské byty

Jana H napsal(a):

Jarka napsal(a):

..to Lubomír-vrtulník je jiné kaffé, prohlašuje všude že pomůže najemníkům bytů OKD!Tváří se u toho "opravdově"
Lidé už nikomu  nevěří, že se někdo pustí do uhlobarona Bakaly ..

Třeba po volbách, až vyhraje ČSSD- udělají nějaký rozumný zákon , který by vyloučil obyčejného vlastníka či nájemníka ze sporu . Proč jsme pmezeni na svých právech-proč se nesoudí mezi sebou o získané prostředky a o vlastnictví z té doby. My zaplatili a neměli žádnou možnost skutečnost znát, není známá do dneška.
Ať se v našem případě pere Město a Immobilien pirker reality o vlastnictví a vzájemně se žalují o škody a soudí se třeba 100 let. Co s tím máme my, kteří zaplatili, opravili a pod.
Těšila by se na takový zákon- budu trochu věřit., že se tím bude někdo třeba zabývat. Nejsme v republice sami.

ČSSD volby vyhraje a doufám, že po volbách ten Augiášův chlév řádně vymetou.

Lumos maxima!
Petrificus Totalus!

#27 26.08.2009 13:45:35

Jana H
Člen

Harry Potter napsal(a):

Jana H napsal(a):

Jarka napsal(a):

..to Lubomír-vrtulník je jiné kaffé, prohlašuje všude že pomůže najemníkům bytů OKD!Tváří se u toho "opravdově"

Třeba po volbách, až vyhraje ČSSD- udělají nějaký rozumný zákon , který by vyloučil obyčejného vlastníka či nájemníka ze sporu . Proč jsme pmezeni na svých právech-proč se nesoudí mezi sebou o získané prostředky a o vlastnictví z té doby. My zaplatili a neměli žádnou možnost skutečnost znát, není známá do dneška.
Ať se v našem případě pere Město a Immobilien pirker reality o vlastnictví a vzájemně se žalují o škody a soudí se třeba 100 let. Co s tím máme my, kteří zaplatili, opravili a pod.
Těšila by se na takový zákon- budu trochu věřit., že se tím bude někdo třeba zabývat. Nejsme v republice sami.

Chtěla by tomu uvěřit- že konečně některá polit. strana začne konečně rozplétat ty tunely, řešit napácháná zvěrstva nesprávnými postupy úředníků a špatnými zákony. Není důležité chrlit zákon za zákonem a pak se v tom už neumí vyznat ani oni.
Nevěřím už , že někoho zajímáme s problémem bytů v Rožnově.Ty reakce jsou úplně stejné . Jedna jak druhá.
A dokonce ani před volbami se nic nemění, protože pomoc by byla pracná a náročná.
Je to smutné- ale je to tak a proto tentokrát volit nebudeme.Vyjde to na stejno. Volili, věřili, prosili a jsme tam, kde jsme byli. Chyby a tunely dovolil stát a jeho mašinerie a důsledky neseme my , aniž bychom cokoliv zanedbali- či způsobili.Tady pochybily ministerstva, státní úřady, politici všech stran, za dob vládnutí všech stran a nyní není nikoho , kdo by se k tomu přihlásil a hledal nápravu.Nejvíc se na tom podepsala doba zhasnutí světel  při privatizaci, ale i jiní a jindy.,navíc asi i korupce a vše asi i naplánováno.
Chtěla by znovu uvěřit, že politik je našim zastupitelem a zaměstnancem a řeší naše problémy.Nenašla jsem skoro žádného- spíš jde o jejich posty , privilegia a platy.
Mně se skoro líbí nejvíc nynější vláda. Ta se nemusí podbízet, planě žvanit - prostě vládne  v klidu., neřeší zájmy strany  a straníků.

#28 12.09.2009 23:18:43

Jana H
Člen

Napsala jsem Kocábovi, když se minule tak zastával těch squaterů , aby mému těžce bezmocnému našel nějaký byt-když stát dopustil svými zákony, pochybeními -aby tento člověk přišel k vůli tuneláři o střechu nad hlavou, kterou mu rodiče za své úspory přestavili a pořídili.
Napsal mi, že se zabývá obecnými problémy a nikoli jednotlivostmi.
Netrefil by Vás šlak? Odkázal mně na sociální odbor a poradny. To je na zabití.
Squateři jsou obecný problém, romská otázka je obecný problém - ale desetitisíce bytů na Ostravsku a stovky u nás nejsou obecný problém. Tunelování a vytváření účelových chyb není obecný problém. Porušování základních práv na soukromé vlastnictví a porušování dalších práv, uvádění lidí do tísně není obecný problém.
Informace o privatizace nelze zjistit-to taky není obecný problém .
Takový Kocourkov snad není ani možný.
A  všichni-že to nejde den ze dne- 20 let od privatizace skoro a 10 let soudů nestačí?

#29 14.09.2009 14:48:33

Jana H
Člen

Sice zde nejde o Rožnov-ale za přečtení to stojí. Politika a postoje politiků. V Owstravě aspoň o tom mluví - jde o desetitisíce bytů. U nás jen 502 a tady se mlčí a mlčí a mlčí.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby … ?id=647100

Editoval Jana H (14.09.2009 14:48:50)

#30 14.09.2009 16:56:52

xxxx
Zablokovaný
Místo: Zde jsou lvi

Harry Potter napsal(a):

Je najivni a hloupe ocekavat neco takoveho od strany, ktera vladla 2 volebni obdobi a zandy augiasuv chlev nevymetla, naopak mu necine prihlizela a prispivala naopak k jeho rozsirovani.

Navic v situaci kdy se nijak vyznamne neobmenilo personalni slozeni vedeni strany.

Nevim proc si vy scani z pani Jany H. tady delate srandu, ona si to nezaslouzi.

věčným dluhem ke světlým zítřkům.

#31 20.09.2009 00:33:40

bLaCk VoDkA
Host

Jana H napsal(a):

Napsala jsem Kocábovi Napsal mi, že se zabývá obecnými problémy a nikoli jednotlivostmi.
A  všichni-že to nejde den ze dne- 20 let od privatizace skoro a 10 let soudů nestačí?

Zažalujte český stát ve Štrasburgu. Když se na vás kašle doma zkuste najít zastání u evropských orgánů. Je to mizérie.

Editoval bLaCk VoDkA (20.09.2009 00:36:37)

#32 20.09.2009 01:02:11

penadni
Nový člen

http://www.turneprozlinskykraj.cz/fotogalerie/galleries/20090909-jak-to-klape-poslancum/20.jpg

Pozor umělec Kocáb tvoří na stroji Apple.

Editoval penadni (20.09.2009 01:06:00)

#33 20.09.2009 21:21:44

Jana H
Člen

bLaCk VoDkA napsal(a):

Jana H napsal(a):

Napsala jsem Kocábovi Napsal mi, že se zabývá obecnými problémy a nikoli jednotlivostmi.

Zažalujte český stát ve Štrasburgu. Když se na vás kašle doma zkuste najít zastání u evropských orgánů. Je to mizérie.

Myslím si, že i na to dojde. Asi jiná možnost nebude.

#35 21.09.2009 12:43:21

Jana H
Člen

Jarka napsal(a):

http://www.denik.cz/z_domova/byty_okd20090920.html

Dík za odkaz. Tam je aspoň zájem- u nás tolik pochybení ve všem a tolik protichůdných rozhodnutí  a nikým to nehýbe a nikdo neslyší.

#36 08.10.2009 00:56:13

Jana H
Člen

30.11.2009 v 9:00 je u KS ústní jednání k případu, což je poslanecký den - -tak doufám, že si to místní páni poslanci a paní poslankyně přijedou poslechnout píše místopředseda OS.
Já se připojuji a vyzývám své zastupitele na všech úrovních
Město, za kraj, okres, senátory/,aby k tomu soudu přišli , poslechli a dozvěděli se , co trápí zhruba 2000 lidí v Rožnově.
Takže se těším i na p. Škromacha a ostatní.

#37 09.10.2009 07:37:02

Jarka
Host

Jani, co se to u vás děje?  Místostarosta krompáč v autě, ozval se prý vlastník vašich bytů, no máte tam veselo

#38 09.10.2009 19:43:51

Jana H
Člen

http://tn.nova.cz/zpravy/doporucujeme/r … umpac.html

Vypadá to, jako by moje rodina na tom měla podíl-když nás tam ukazují-ale my tem krumpáč nezasekli. To bude mít asi dle mého mínění jiný podtext/politický-bije se ODS 1 a ODS 2 a nebo podnikatelské aktivity/.
Uvidíme jak to dopadne v Ostravě toho 30.11.Ale moc nadějí tomu nedávám. Politici slíbili pomoc při získání informací, zřídili meziresortní komisi a nyní vše skončilo s nepolitickou vládou , takže tuneláři mají jiné možnosti, pomoc, finance , právníky. Nám slíbili mnohé mnozí. Od peněz, různých pomocí ,různí politici a nula k nule pošla.Je to smutné-ale jasné, že politik potřebuje občana jen u voleb a má své jisté.

#39 16.10.2009 13:32:03

Whisky&soda
Člen

Harry Potter napsal(a):

Jana H napsal(a):

Jarka napsal(a):

I ty jeden pohádkáři ...

#40 30.10.2009 01:01:03

Jana H
Člen

Tak a je to tady - definitivní verdikt:

Městu Rožnov p.R. bylo doručeno předvolání na Krajský soud v Ostravě. Ten bude projednávat 30. listopadu odvolání města vůči rozsudku, který stanovil Okresní soud ve Vsetíně, pobočka Valašské Meziříčí, a to v souvislosti se soudním sporem, který město vede se společností Imobilien Pirker Reality

#41 20.11.2009 15:02:51

Jarka
Host

..jsem zvědava Jani,jak dopadnete- škoda, že se  nemůžeš  stavit, bude to beztak dlouhé jednání..

#42 20.11.2009 16:48:27

Jana H
Člen

Jarka napsal(a):

..jsem zvědava Jani,jak dopadnete- škoda, že se  nemůžeš  stavit, bude to beztak dlouhé jednání..

´Moc nadějí nemáme po 10 letech soudů  většinou  pro Město nepříznivých a tím pádem i pro nás.Město když by nebylo vlastníkem, nemohlo nám nic prodat. A prodalo.
Ale jsem zvědavá , na co se pak budou politici vymlouvat ohledně pomoci , když soudy s námi jednotlivci budou už následně jen formální ohledně určení vlastnictví. Kdo zaplatí škody za ty roky/ nemohli lidé stavit, ručit, stěhovat za prací, dědit, opravovat,upisovat dětem, pronajímat, odcházet do ústavů  atd/. Nyní škoda je přibližně soud. znalcem vyčíslena 788 miliónů.

#43 20.11.2009 20:34:47

Jarka
Host

..při těch číslech se mi Jani protáčejí panenky! Jinak politici, raději chodí na FB a tlachají: kdo, kdy s kým, kam..kupují mobily klukovi, páč byl jediný,co ho ve třídě neměl, tu mikrovlnku, páč studentky maj studenou véču,tu ustájení pro koně, či dloužek na nájmu..
Taky to u vás nevidím růžově, ale palce držím..ozvi se pak..

#44 25.11.2009 19:42:23

Jana H
Člen

jednání ve sporu s IPR  nařízené na 30.11.2009 bylo odvoláno a řízení přerušeno do rozhodnutí naší žaloby (tj. Města) na vklad vlastnického práva.
Město si to pojistilo na dalších zhruba 5 let, aby nemuselo nic řešit. Takže dalších 5 let nesmíme s byty nakládat, opravovat, prodávat, dědit , ručit atd. Do dalších voleb  nás mají na háku-pak odejdou do důchodu. Noví to nebudou moci po 25 letech ani nastudovat a tak to dneska chodí. Nabízí se k označení situace to nejsprostší slovo.
A politici ? To je to samé.

Editoval Jana H (26.11.2009 12:45:48)

#45 26.11.2009 16:02:02

Jarka
Host

..Jani to je strašné šlendrijánství, starší nájemníci se ani nedožijí spravedlnosti

#46 26.11.2009 17:00:06

Jana H
Člen

Ale máme vlastnické  právo jen omezené - 20 let zkaženého života a tíseň, že člověk nemůže uspořádat své věci pokud vládne - to už nezajímá ani Kocába a ani žádného politika.
Stát nás poškodil svými zákony, dírami v legislativě, svým nezájmem a hraje si přes politiky na mrtvého brouka a my  můžeme jít k šípku. Občan je dobrý jen u voleb jako schůdek k jejich korytu.

Editoval Jana H (26.11.2009 17:01:15)

#47 27.11.2009 16:41:03

Jarka
Host

..nechci být  rasista Jani, ale kdyby takové problémy měla naše minorita, tak bys viděla ten cvrkot, jak by se naši politici a někteří ministři předháněli v tisku a tv..
pak se nediv, že ti člen druhé nejsilnější strany odepíše takovou píč..inu:(((

#48 28.11.2009 14:08:19

Jana H
Člen

Je to šílené ty vytáčky těch politiků. Pochybí stá t a ne jednou v této záležitosti a politici se tváří, že jim po tom nic není. Všichni. Psala jsem nové straně se starými tvářemi TOP 09 ať se vyjádří i oni, protože nám všichni jen slíbili a vykašlali se na nás - jak na kopec angreštu. Kalousek mi odepsal jhako ministr stejně jako jiní politici. Politoval, do soudů se nedá zasahovat. Přitom ani jednou nikdo nežádal zasahovat do soudů. Prostě oni mluví jak roboti.Dokola jak by bylo hrozně těžké trochu myslet.

#49 29.11.2009 15:00:13

Jarka
Host

ono úplně stačilo co ti napsal p.domácí na své zdi FB

#50 30.11.2009 16:00:49

Jana H
Člen

A pán kníže ani neodpověděl.Stejně jako ostatní. Uvidíme.

Zápatí

Nahoru | Kontakt

Copyright © 2014 Ing. Zdeněk Škromach. Všechna práva vyhrazena. | mobilní verze